reclamatie - topic sters

Aveti vreo reclamatie la adresa site-ului sau forumului? Nu ezitati sa ne spuneti, pentru ca acea problema sa fie remediata

reclamatie - topic sters

Mesajde maniu » Joi Mai 06, 2010 9:03 pm

In seara aceasta, am postat un topic nou la 'Campionat'. A fost sters. De ce?
maniu
Fan infocat

Re: reclamatie - topic sters

Mesajde Administrator » Joi Mai 06, 2010 9:52 pm

maniu scrie:In seara aceasta, am postat un topic nou la 'Campionat'. A fost sters. De ce?

Nu stiu despre ce topic este vorba. Nu l-am vazut si automat nu l-am sters. Se poate sa nu se fi inregistrat? A aparut pe forum?
Administrator
Site Admin

Locaţie: Alba Iulia

Mesajde bogdan100 » Joi Mai 06, 2010 10:55 pm

Eu l-am sters . Era vb de un misto care nu isi avea locul . Sincer, nimanui nu ii place situatia actuala din clasament, insa nu trebuie sa incepem sa ne comportam asa. O sa sterg toate mesajele care nu isi au rolul , nu de asta avem nevoie acum
My heart is black and white

UNIRISTI VOM SI MEREU/ SI LA BINE SI LA GREU
bogdan100
Fan infocat

Mesajde maniu » Vin Mai 07, 2010 11:02 pm

Nu era vorba de niciun misto. Cred ca un pic de umor nu strica. Chiar daca e negru. Asta e situatia. Vom juca in B.

Tu, atotstiutorul bogdan100, stabilesti mesajele de care 'avem nevoie' stergand mesajele 'care nu isi au rolul' ?!

Mersi omule, esti tare.
maniu
Fan infocat

Mesajde luciii2000 » Vin Mai 07, 2010 11:15 pm

Considera ca l-a sters pentru ca nu l-ai postat unde trebuia atunci.In reguine de campionat se deschid numai topicuri cu meciurile.Trebuia sa-l postezi la diverse sau fotbal ;)
Nare rost sa umpleti un topic acuma certandu-va pentru prostii de astea.Sunt lucruri mai importante pe lumea asta decat un topic.
Imagine
luciii2000
Membru autentic

Mesajde bogdan100 » Sâm Mai 08, 2010 12:25 pm

:) Nu hotarasc eu, insa imi dau seama cand e spam sau nu, cand isi are locul sau nu acolo . Daca vroiai sa faci acel lucru il puneai pune altundeva, nu la campionat ,unde dupa cum observi nu este spam.

bogdan100
Fan infocat

Mesajde maniu » Sâm Mai 08, 2010 9:56 pm

Nu era spam, era 'urmatorul meci' acasa cu Vointa Sibiu inclusiv echipa probabila. Un exercitiu de umor. O figura de stil. Daca n-ai inteles, asta e, mergem inainte. Voi incerca sa fiu mai banal.
maniu
Fan infocat

Mesajde bogdan100 » Sâm Mai 08, 2010 11:38 pm

Chiar am inteles gluma , insa ca moderator trebuie sa ma ocup de spam , sa sterg mesajele care nu isi au locul acolo. chiar am inteles...daca tu nu ai inteles ca nu era locul si momentul sa faci asta...asta este :)

bogdan100
Fan infocat

Înapoi la Reclamatii